TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Devam Eden Rahatsızlıklar İçin Sağlık Sigortası

Devam Eden Rahatsızlıklar İçin Sağlık Sigortası

Devam Eden Rahatsızlıklar İçin Sağlık Sigortası

Devam Eden Rahatsızlıklar İçin Sağlık sigortası, Sosyal Güvencesi olan kişilerin, MedicalPark ve Liv Hospital Hastanelerinde tedavi ve muayenelerinde ortaya çıkan fark ücretlarini karşılayan bir sağlık sigortasıdır.

Devam Eden Rahatsızlıklar İçin Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Cerrahi ve Dahili Yatışlar, Yoğun Bakım, Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz, Koroner Anjiyografi, Küçük Müdahale Giderleri, Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri Poliçenin özel ve genel şartları çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak ödenir. SGK tarafından uygulanan bekleme süreleri dışında, bu poliçede Yatarak Tedavi kapsamında yer alan tüm tedavi giderleri için 1 ay ( 30 gün) bekleme süresi mevcuttur.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi teminatı kapsamında değerlendirilir. Ayakta tedavi teminatı yılda 8 kullanım ile sınırlıdır. Her bir Muayene ve bu muayeneye bağlı işlemler toplamda bir kullanım olarak değerlendirilir.

Devam Eden Rahatsızlıklar Sağlık sigortası Teminat Dışı Durumlar

SGK yasal katılım payı olan her bir muayene için 15 TL ödeme,
Poliçe özel şartlarınca teminat dışı olan durumlar,
SGK ‘nın ödemediği Sağlık harcamaları.

Üründe kanser tanısı ve/veya kesin ameliyat tanısı almış rahatsızlığı bulunan kişiler ile 70 yaş üzeri tüm sigortalı adaylarının tek başına değil, aile fertleri ile birlikte (eş, çocuk) sigorta kapsamına alınması zorunludur.

          MEVCUT HASTALIK  TEDAVİ GİDERLERİNİZ ÖDENİYOR                                                                                                                           

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.