TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası

Özel Sağlık Sigortası

Sağlığınız, hayatta sahip olduğunuz en önemli varlığınızdır. Özel sağlık sigortaları bu bağlamda size en kaliteli sağlık hizmetinden faydalanma imkanını, her bütçeye uygun çözümlerle sunmaktadır. Sağlık sigortası yaptırmayı geleceğe yapılan bir yatırım olarak düşünmekten ziyade ihtiyaç olarak görülmelidir.

Sağlık sigortaları, sigortalılara diledikleri hastaneyi yada doktoru seçme özgürlüğü sağlamanın yanısıra, Sigorta yıl içerisinde sigortalıların geçirdiği hastalık yada bir kaza sonucu ayakta ve yatarak tedavi ve teşhislerine ait masraflarını karşılar. Sizde ihtiyacınıza göre sağlık sigortası planlarımızı inceleyip, kendiniz için en uygun planı oluşturabilirsiniz.

Siz de ateşlendiğinizde, boğazınız ağrıdığında yada ameliyat olmanız gerektiğinde; özel hastanelerde karşı karşıya kalacağınız sağlık giderlerini düşünmeden, rahatlıkla doktora gitmek ve doktorunuzun talep etmiş olduğu tetkikleri yaptırabilmek istiyorsanız kendiniz ve ailenize özel sağlık sigortası yaptırabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası Yatarak tedavi teminatı ve ayakta tedavi teminatı olarak 2 kısıma ayrılır.


Ayakta Tedavi Teminatı
Muayene
Fizik tedavi
ilaç
Laboratuvar
Modern teşhis
Yardımcı tıbbi malzemeler

Yatarak Tedavi Teminatı
Ameliyat
Kemoteropi
Radyoterapi
Diyaliz
Ambulans
Yogun bakım
Suni uzuv
Rehabilitasyon
Evde bakım,
Küçük müdahale karşılar.

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.