TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile fark ödemeden farkı yaşayın

Tamamlayıcı Sağlık sigortası, Sosyal Güvencesi olan kişilerin, SGK anlaşmalı Özel hastanelerde tedavi ve muayenelerinde ortaya çıkan fark ücretlarini karşılayan bir sağlık sigortasıdır.

Tamamlacıyı Sağlık Sigortasndan Kimler Faydalanabilir

Tamamlayıcı Sağlık sigortasından, TC vatandaşı olan ve SGK'nın kapsamı altında yer alan 0 – 60 yaş grubundaki kişiler yararlanabilir. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, emeklilerin, kamu ve özel sektör çalışanlarının, ev hanımlarının, çocukların ve öğrencilerin sağlık ihtiyaçlarını teminat altına alabilmektedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kullanım Şartları

Tedavi veya Muayenenin gerçekleştirileceği Özel Hastanenin ve Doktorun SGK anlaşmalı olması.
Tedavi veya Muayenenin gerçekleştirileceği Özel Hastanenin Tamamlayıcı sağlık sigortası anlaşması bulunması.
Tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe döneminde ortaya çıkması (poliçe başlangıç tarihi öncesinde tanı konmamış olması).

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Sigorta başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıkların dahili veya cerrahi yatışları, acil sağlık durum giderleri yatarak tedavi teminatı kapsamında değerlendirilir. Yatarak tedavi teminatı, ayakta tedavi teminatından bağımsız olarak tek başına poliçelendirilebilir.

Ayakta Tedavi Teminatı: Sigorta başlangış tarihinden sonra gerçekleşen doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi teminatı kapsamında değerlendirilir. Ayakta tedavi teminatı yılda 8 kullanım ile sınırlıdır. Her bir Muayene ve bu muayeneye bağlı işlemler toplamda bir kullanım olarak değerlendirilir. 

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.