TEKLİF AL

Talebiniz alınmıştır. Müşteri temsilciniz en kısa sürede sizinle iritbata geçecektir.
Sağlıklı Günler Dileriz.

Sigorta Güvencenizdir
  • 0 (312) 911 30 52
  • bilgi@sigortasi.org

İleri Yaş Sağlık Sigortası

İleri Yaş Sağlık Sigortası

İleri Yaş Sağlık Sigortası


İleri Yaş Sağlık sigortası, Sosyal Güvencesi olan kişilerin, MedicalPark Hastanelerinde tedavi ve muayenelerinde ortaya çıkan fark ücretlarini karşılayan bir sağlık sigortasıdır.


İleri Yaş Sağlık Sigortasndan Kimler Faydalanabilir

İleri Yaş Sağlık sigortasından, TC vatandaşı olan ve SGK'nın kapsamı altında yer alan 0 – 80 yaş grubundaki kişiler yararlanabilir.

İleri Yaş Sağlık Sigortası Teminatları

Yatarak Tedavi Teminatı: Cerrahi ve Dahili Yatışlar, Yoğun Bakım, Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz, Koroner Anjiyografi, Küçük Müdahale Giderleri, Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri Poliçenin özel ve genel şartları çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak ödenir. SGK tarafından uygulanan bekleme süreleri dışında, bu poliçede Yatarak Tedavi kapsamında yer alan tüm tedavi giderleri için 1 ay ( 30 gün) bekleme süresi mevcuttur.

Ayakta Tedavi Teminatı: Doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi teminatı kapsamında değerlendirilir. Ayakta tedavi teminatı yılda 8 kullanım ile sınırlıdır. Her bir Muayene ve bu muayeneye bağlı işlemler toplamda bir kullanım olarak değerlendirilir.

İleri Yaş Sağlık sigortası Teminat Dışı Durumlar

SGK yasal katılım payı olan her bir muayene için 12 TL ödeme,
Poliçe özel şartlarınca teminat dışı olan durumlar,
SGK ‘nın ödemediği Sağlık harcamaları.

Üründe kanser tanısı ve/veya kesin ameliyat tanısı almış rahatsızlığı bulunan kişiler ile 70 yaş üzeri tüm sigortalı adaylarının tek başına değil, aile fertleri ile birlikte (eş, çocuk) sigorta kapsamına alınması zorunludur.

Detaylı bilgilendirme için müşteri hizmetleri yetkililerimize telefonla ulaşabilir, yada size en kısa sürede dönüş yapabilmemiz için iletişim bilgilerinizi bizle paylaşabilirsiniz.


Paylaş:


BİLGİ ALIN

Sigorta konusunda her türlü bilgiyi alabilmeniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli.